Když potřebujete lešení, můžete si ho zapůjčit

Stavíte nebo chystáte rekonstrukci, výměnu střechy či novou fasádu? Pak budete jistě potřebovat postavit lešení. Jen to vám umožní bezpečnou práci ve vyšších polohách. Navíc vše půjde daleko rychleji a plynuleji.
Každý ví, jak lešení vypadá, zpravidla dřevěné desky a kovové trubky. Lze ho rychle sestavit i složit. Použít ho můžete na různých místech, to i kolem členitých budov. Lešení je totiž ve své podstatě velmi variabilní stavebnice.

stavebnictví

A kde takové lešení sehnat? Nebojte, nemusíte ho mít doma a nemusíte ho ani kupovat. Vše si můžete zapůjčit na dobu, po kterou ho budete potřebovat. A nejen to, lešení si můžete nechat dovézt na místo, prokonzultovat a navrhnout jeho rozmístění a nechat odborně postavit. Přesně takové služby nabízíme.

Rodinná firma s tradicí

Naše firma je rodinná a funguje už od roku 1995 http://www.schwank-leseni.cz/o-nas/ . Rádi pomůžeme tam, kde nás potřebujete. Rádi se postaráme o všechny náležitosti, které s lešením a jeho sestavením souvisí. S námi máte jistotu, že lešení bude vždy v pořádku a správně sestavené. Budete tedy pracovat v bezpečí.

·         Nic pro nás není problém, poradíme si i se členitým terénem či neobyčejnými budovami. Zvládneme postavit lešení i u kostelů či zámků. S námi nebude problém rekonstrukce muzeí, divadel ani různých rezidencí.
 
·         Obraťte se na nás, pokud potřebujete lešení. Nabízíme komplexní služby. Ubydou vám starosti a budete se moci soustředit pouze na svoji práci.

panel
 
·         Díky lešení máte k dispozici bezpečný prostor kolem celé budovy i do výšky a nemusíte se bát pádu. Kolem sebe budete mít dostatek místa k manipulaci s nářadím, které si i můžete na chvíli odložit a nemusíte se při tom nijak omezovat.
 Lešení prostě k rekonstrukci patří a v určité chvíli se bez něho neobejdete. Půjčit si ho můžete právě od nás.