Tipy, jak ušetřit při vybavení interiéru

Stěhujete se do nového? Chystáte se rekonstruovat? Nebo prostě jen chcete dodat nový svěží nádech vaší domácnosti? Pojďme si společně projít několik tipů, jak hezky a prakticky zařídit byt, aniž by vaše peněženka utrpěla výrazný zásah.
 věšák v obýváku
1.       Nábytek z druhé ruky
Pokud nemáte peněz nazbyt, rozhodně se nemusíte stydět pořídit si předváděcí nebo bazarový nábytek. Právě předváděcí nábytek je obvykle tou nejlepší volbou, pokud je pro vás prioritní nízká cena a nevadí vám nějaký ten škrábanec. Ani nábytek z bazaru nebo z nejrůznějších inzercí ale nezaostává. Lidé se totiž z různých důvodů zbavují velmi pěkných kousků. Podmínkou je většinou vlastní odvoz, ale odměnou symbolická cena!
2.       Porovnávejte cena/výkon
Tip, který se vztahuje zejména na naše mechanické a elektrické pomocníky do kuchyně. Právě kuchyň je obvykle tou místností, jejíž vybavení nám nejvíce zatěžuje rozpočet. Přitom právě při výběru kuchyňských spotřebičů a dalšího vybavení se dají ušetřit až tisíce korun. Stačí na chvilku odhlédnout od reklam, designu a značek a zaměřit se na to, co skutečně potřebujete. Opravdu musíme mít mixér s těmi nejvyššími parametry, ačkoliv jej používáme jen jednou do měsíce?
Užitečné je také sledovat slevy a výprodeje nebo využít již zmíněné využití slevových kódů.
poličková stěna
3.       Retro věci
Také se vám líbí klasický styl třicátých let? Nebo prostě jen neradi vyhazujete staré věci? Pak je toto tip přesně pro vás. Nejen na půdách, ale stále i v domácnostech našich babiček se najde mnoho výstavních kousků nábytku, které se svoji kvalitou a originalitou ani dnes neztratí. Stylová křesla, skříně, vyřezávané stoly z masivu a další nábytek z dob dávno minulých vám může posloužit ještě po mnoho let. Navíc jej velmi často stačí jen oprášit nebo znovu nalakovat, a levně vybavený pokoj je na světě. Nebojte se tedy zařídit si domácnost také trochu retro.
 

Tipy, jak ušetřit při vybavení interiéru
Ohodnoťte příspěvek